צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

LIVE ON DJ

SAXOPHONE

 
הסקסופון ידוע ביכולת שלו ליצור אווירה רומנטית, אלגנטית, קלאסית. ואידיאלית לחתונות ולקבלות פנים. הסקסופוניסט מופיע בקבלת הפנים סולו או בתוספת של הרכב ג'אז ייחודי. יחד הם יוצרים אווירה נעימה ומתוחכמת, תוך שילוב שירים מקוריים עם שירים ידועים בגרסאות מיוחדות.

הסקסופוניסט יכול ללוות גם את ארוחת הערב, רגע הכניסה לחופה וכמובן (ורצוי) ללוות את ריקוד הסלואו. כאשר מתחילה מסיבת הריקודים, הסקסופוניסט משתלב עם ה- DJ בשירים ובלהיטים עכשוויים בתיאום מלא והרמוניה שמוסיפה נפח מדהים למוזיקה.

מוזיקה חיה תמיד נותנת אופי אחר לרחבת ריקודים, ובמיוחד הסקסופון שנותן לה צבע וקצב מאד מיוחדים ומקוריים.
 
SAXOPHONE
 

DRUMS PERCUSSION

 
מתופף מקצועי על כלי הקשה, משתלב עם ה- DJ במהלך הריקודים בתיפוף מתוזמן ומקצועי, אשר מחייה את המוסיקה ומרגש את הקהל. כל זאת בהופעה מרגשת חושים. נשמח להציע לכם ליווי של מתופף מקצועי לאורך כל הערב על ידי רועי אבדר, מהידועים והמבוקשים בתחום. רועי מלווה את הדי'גיי ברמיקסים מיוחדים, סולו תופים כובש ובעיקר בהתאמה מוזיקלית לכל סגנון מוזיקלי שייבחר. זהו הפתרון המושלם לאירוע שמיייייייח!
 
DRUMS PERCUSSION
 

VIOLINST

 
מיני פילהרמונית של 4 כנרות המשלבות כינור (כלי נגינה קלאסי) עם מוזיקה חיה ועדכנית של ה- DJ, ומובילות קטעים מפתיעים באירוע, תחילה בקבלת הפנים היוקרתית ולאחר מכן במהלך הריקודים...

הכנריות נכנסות ב - 4 פריצות במהלך האירוע:

  • קבלת הפנים ו /או כניסה לחופה
  • ליווי מוזיקלי בזמן הארוחה
  • 2 פריצות שונות ברחבת הריקודים

הכנרות מחליפות תלבושות ומשתלבות בתיאום עם ה- DJ בניגון להיטים מוכרים.

שילוב הכנריות באירוע מוסיף נפח, תורם לאפקט ה"וואו" ונותן שואו ועניין נוסף ומפתיע לאירוע.
 
VIOLINST
 

DIDGERIDOO

 
הדידג'רידו הוא כלי נגינה מהמזרח הרחוק ויש הטוענים שהוא מן הכלים העתיקים ביותר בעולם. השילוב בין הכלי הקסום הזה לקבלת הפנים והצלילים הייחודיים שהוא מייצר, תורמים ליציאת אווירה קסומה בזמן המסיבה. הוא לוקח את האורחים למסע מושלם אל המזרח הרחוק ולמסיבות הטראנס הידועות בגואה.
 
DIDGERIDOO
 
 
התקשר אלינו ונשמח להתאים לכם פתרונות מוזיקליים וכיפיים לאירוע של פעם בחיים: 053-8097209